Yükleniyor... (0%)
Tel: 0(549) 360 3604 / 0(258) 213 8283

  kemal-tuncer Denizli doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Denizli ‘de tamamladım. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik lisans programına başladım ve bu programı 1997 yılında tamamladım. 1997-1998 yılları arasında Çapa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Ana Bilim Dalında stajımı yaptım.1998-2000 yılları arasında İstanbul ‘da Bakırköy Psikolojik Danışmanlık Merkezinde Psikolojik Danışman olarak çalıştım. Yine aynı dönemde askerlik vazifemi Şırnak 6. Piyade Tugayı ‘nda asteğmen olarak tamamladım. Askerlik görevimde de mesleğimi icra etmeye devam ettim. 2000 yılında döndüğüm memleketimde , 2000 yılından 2006 yılına kadar özel eğitim merkezinde eğitmen ve psikolojik danışman olarak görev yaptım. 2006 yılında kurduğum Özel Denizli Empati Danışmanlık şirketiyle de hem özel eğitim alanında hem de psikolojik danışmanlık alanında hizmet vermeye devam ediyorum. Denizli’de Albayrak Meydanı ‘ndaki özel eğitim ve rehabilitasyon merkezimiz uzman kadrosuyla eğitim vermektedir. Yine Kınıklı ‘daki ofisimizde çocuk, genç ve yetişkin danışanlarıma psikolojik danışmanlık hizmeti vermeye çalışıyorum.

  ÖZEL UZMANLIK VE ÇALIŞMA ALANLARI :

  Bireysel Psikolojik Danışmanlık:

  Depresyon, Panik Atak, Sosyal Fobi, Anksiyete Bozukluğu, Cinsel Sorunlar, OKB, Yaşam Koçluğu, Sağlıklı Düşünme, Sağlıklı Karar Alma, Kendini Tanıma, Kişisel Gelişim, Özgüven Problemleri, Stresle Başa Çıkma, Öfke Kontrolü, Kaygı Bozukluğu, Tikler, Kekemelik.

  Aile & Evlilik Danışmanlığı :

  Evlilik Öncesi Danışmanlık, Eşler Arasındaki Sorunlar, Cinsel Sorunlar, Aile Danışmalığı, Ergenlik Sorunları, Boşanma Sürecinde Çift Danışmanlığı, Boşanma Süreci ve Çocuk, Çocuk ve Ergen Psikolojisi.

  Eğitim Koçluğu & Ergenlik Problemleri :

  Öğrenci Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Sınav Kaygısı ile Baş etme , Mesleki Danışmanlık, Tercih Danışmanlığı, Dikkat Eksikliği, Özel Öğrenme Güçlüğü ( Disleksi), Arkadaş İlişkileri, Davranış Sorunları, Özel Eğitim.

  ALDIĞI EĞİTİMLER VE KATILDIĞI SEMPOZYUM VE WORKSHOPLAR:
  * Cinsel Terapi ( CİSED )
  * Aile Danışmanlığı ( CİSED )
  * Evlilik ve Çift Terapisi ( CİSED )
  * Hipnoterapi ( TIBBİ HİPNOZ DERNEĞİ )
  * Çift Terapisi ( Dr. Murat Dokur )
  * Çocuk ve Ergen Psikolojisi ( Prof. Dr. Haluk Yavuzer )
  * Özel Öğrenme Güçlüğü ( Prof. Dr. Ümran Korkmazlar )
  * Stresle Başa Çıkma ( Prof. Dr. Acar Batlaş )
  * Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite ( Doç. Dr. Eyüp Sabri Ercan )
  * Depresyona Girmemenin Bilişsel Yolları ( Prof. Dr. Ertuğrul Köroğlu )
  * Otizmli Çocuklara Davranış Stratejileri ( TOHUM VAKFI )
  * PECS ve OTİZM ( Anadolu Üniversitesi )
  * Çocuk Merkezli Oyun Terapisi ( Uzm. Dr. Filiz Çetin )
  * NLP ( Tamer Dövücü )