Yükleniyor... (0%)
Tel: 0(549) 360 3604 / 0(258) 213 8283

  Sanatla Terapi ve Farkındalık Workshopu

  17 Nisan 2017

  SANAT TERAPİSİ;Kişinin kendi içindeki duyguları sanat yoluyla dışa vurma biçimidir.İnsanın üretkenliğinin ortaya çıkarılması bir bakıma yaşamın anlam kazanması demektir.Resim,müzik,tiyatro,dans,sinema,edebiyat estetik eğitimin uygulama alanlarıdır.Sanatın iyileştirici yanı kişinin iç dünyasını doğru bir dille ifade edebilme becerisi kazandırarak dış dünya ile sağlıklı bir köprü oluşturmasını sağlar.

  Sanat ve Psikoterapinin bütünleştirici gücü;”dışavurum”süreci ile probleminiz hakkında doğrudan konuşma durumunda kalmadan sanat öğeleri sayesinde daha yumuşak,yapıcı ve estetik olarak kendinizi ortaya koymanızı sağlar.

  Sizleri;hem kendinizi tanıdığınız,hem de ilişkilerinizi gözden geçirebileceğiniz kişisel gelişim grubumuza davet ediyoruz.Bu workshop sayesinde iletişim ve kendini fark etme yolunda edineceğiniz farkındalıkların yaşam kalitenizde güçlü bir yenilenmenin başlangıcını oluşturacağına inanıyoruz.

  EMPATİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ;kişisel gelişimine önem veren,kendini geliştirme ve daha nitelikli yaşam becerileri edinme yolunda en kıymetli yatırımın kendine olduğunun farkında olan tüm bireyleri ”İçsel Ritmi Yakalamak”eğitimine davet ediyor.

  Katılımımız 20 kişi ile sınırlı olduğu için başvurularınızı ve ön kayıt işlemlerinizi 0549 360 36 04 nolu telefonumuzdan yapabilirsiniz..